GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Elektronik posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Üye bilgileriniz sadece bünyemizde üye profili oluşturmak ve e-posta ile bildirim göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.

YASAL UYARI

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı www.zeybekus.com’a aittir. Yapılan alıntıların hak sahiplerinin bizzat bildirimde bulunmaları halinde, talep edilen içerik yayından kaldırılır.

www.zeybekus.com’u kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve onlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olmaktasınız. Özel olarak belirtilmediği takdirde, bu www.zeybekus.com sitesinde yer alan bilgiler, www.zeybekus.com’un Baş Editörü’nün önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. Ayrıca, yazılı iznimiz olmaksızın Web sitemizde veya başka bir sunucuda yer alan bilgiler "aynalama" yöntemi ile yansıtılamaz. Verilen bilgiler hiçbir ticari faaliyette izinsiz kullanılamaz.

www.zeybekus.com sitesinden yararlanma sorumluluğu size aittir. www.zeybekus.com sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. www.zeybekus.com üçüncü şahıslar tarafından yönetilen web sitelerine hiperlink veya bu siteler hakkında bilgi verebilir. Link verilen web sitelerinin içeriği bizim kontrolümüzde değildir ve eğer siz böyle bir web sitesine erişmek isterseniz, bunun sorumluluğu tamamen size aittir. Bizim üçüncü bir şahsın web sitesine link vermemiz gerçeği, bizim böyle bir siteyi açıkça onayladığımız, yetkilendirdiğimiz veya sponsor olduğumuz veya bizim bu üçüncü şahısla ticari işbirliği yaptığımız anlamına gelmez.

www.zeybekus.com hiçbir koşul altında, önceden bu gibi zararların doğma olasılığı belirtilmiş olsa bile, işbu site içinde sunulan veya aracılığıyla ulaşılan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak veya bu fiilin sonuçlarından kaynaklanan zararlar, kar veya gelir kayıpları veya değiştirilen malların maliyeti nedeniyle herhangi bir kişiye karşı sorumlu tutulamaz.

www.zeybekus.com’da yayınlanan bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ayrıca önceden herhangi bir zaman bildirmeksizin bu sitede açıklanan ürünlerde ve/veya programlarda geliştirme ve/veya değişiklik yapabilir. Sitede anılan ürünlerden veya hizmetlerden bahsedilmesi sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tasdik veya tavsiye niteliği yoktur.

Tarafınızdan gerçekleştirilen her başvuru, www.zeybekus.com’un mülkü haline gelir ve bu bilgilerin kullanım yetkisini ve tüm haklarını www.zeybekus.com’a devretmiş sayılırsınız.